Oxygen Advantage Master Eğitmeni Funda Aşkınoğlu tarafından verilecek Oxygen Advantage Sertifikalı Eğitmenlik Eğitimimiz, Quadro Athletics işbirliği ile 3-4-5 Kasım 2023’te Florya/İstanbul’da düzenlenecektir.

Sertifikalı Oxygen Advantage® Nefes Metodu Eğitici Eğitimi’nin amacı, solunum konusundaki ezberleri bozan, fiziksel ve zihinsel performansın önündeki engelleri kaldıran solunum profesyonelleri yetiştirmektir.

Oxygen Advantage® solunum programı, optimal solunumun arkasındaki bilime dayanarak geliştirilmiş fonksiyonel solunum uygulamalarının ve yüksek rakımda antrenman etkisi oluşturan egzersizlerin kişilere uyarlanmasını içerir.

Her katılımcı için Oxygen Advantage eğitim portalında hesap açılır ve ömür boyu erişim hakkı sağlanır. Portal sürekli güncellenmekte, her türlü gerekli materyale erişim imkanı sunmaktadır. Portalın ana dili İngilizce olup, temel eğitim içerikleri Türkçe’ye çevrilmiştir. Katılımcılara Türçe Eğitim Kılavuzu, Oksijen Etkisi kitabı ve MyoTape verilecektir. Üç günlük eğitimin ardından online sınav ve vaka sunumları adımlarını tamamlayan katılımcılar “Oxygen Advantage Advanced Instructor” sertifikası almaya hak kazanırlar. Sertifikalar eğitim portalı üzerinden online olarak düzenlenir.

Detaylar ve kayıt için tıklayınız.